HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ

AMERSKŁAD

Надежный поставщик одежды в магазины б/у одежды
Go to odzież niesortowana

odzież niesortowana

Zapoznaj się z naszą ofertą niesortu

Go to О КОМПАНИИ

О КОМПАНИИ

Посмотрите, чем мы занимаемся и как мы можем помочь в развитии Вашего бизнеса

Go to ПРЕДЛОЖЕНИЕ

ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Текущий список товаров

Hurtownia odzieży używanej amerskład

Firma z wieloletnim doświadczeniem, istniejąca na rynku od 2005 roku

Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej z USA. Naszym celem jest dostarczenie na Polski rynek najwyższej jakości towaru w konkurencyjnej cenie. Robimy to skutecznie od 2005 roku.

Od początku działalności współpracujemy z jednym amerykańskim dostawcą dzięki czemu wypracowaliśmy odpowiednie standardy odzieży używanej, która trafia do sprzedaży w naszej hurtowni.

Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa zaufanie klientów do hurtowni odzieży używanej dlatego cały czas koncentrujemy się na utrzymaniu stabilnej jakości sprzedawanego towaru. Bardzo dobre stosunki z dostawcą ze Stanów umożliwiają nam aktywnie reagować na uwagi i potrzeby naszych klientów.

Hurtownia odzieży używanej Amerskład prowadzi sprzedaż w dwóch magazynach zlokalizowanych w Lublinie i Rzeszowie. Wiemy, że oprócz wysokiej jakości odzieży znaczący jest również stały dostęp do szerokiego asortymentu, dlatego każdy nasz magazyn otrzymuje regularne dostawy prosto z USA średnio raz w miesiącu.

Bezpośredni import dużych ilości towaru, brak pośredników oraz długotrwała współpraca z producentem odzieży używanej sprawiają, że możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny!

  • Mamy już ponad 14 lat doświadczenia na rynku odzieży używanej i wiemy jaki towar zaoferować żeby zwiększyć Twoją sprzedaż

  • Import dużych ilości odzieży używanej bez pośredników prosto od producenta z USA oznacza najlepszy towar w bardzo konkurencyjnej cenie

  • Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową, nie posiadamy własnych sklepów z odzieżą używaną dlatego oferowany przez nas towar jest w 100% oryginalny

  • Stany Zjednoczone to ogromny rynek odzieżowy, skąd pochodzi większość znanych marek - właśnie dlatego odzież używana z USA tak dobrze się sprzedaje!

Свяжитесь с нами

Сообщите нам, если вы заинтересованы в дешевой одежде по весу. Мы гарантируем, что ваши клиенты также будут удовлетворены.