HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ

AMERSKŁAD

Reliable second hand stores supplier
Go to odzież niesortowana

odzież niesortowana

Zapoznaj się z naszą ofertą niesortu

Go to About company

About company

Check what we do and how we can help your business grow

Go to Offer

Offer

Full list of products

Hurtownia odzieży używanej amerskład

Firma z wieloletnim doświadczeniem, istniejąca na rynku od 2005 roku

Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej z USA. Naszym celem jest dostarczenie na Polski rynek najwyższej jakości towaru w konkurencyjnej cenie. Robimy to skutecznie od 2005 roku.

Od początku działalności współpracujemy z jednym amerykańskim dostawcą dzięki czemu wypracowaliśmy odpowiednie standardy odzieży używanej, która trafia do sprzedaży w naszej hurtowni.

Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa zaufanie klientów do hurtowni odzieży używanej dlatego cały czas koncentrujemy się na utrzymaniu stabilnej jakości sprzedawanego towaru. Bardzo dobre stosunki z dostawcą ze Stanów umożliwiają nam aktywnie reagować na uwagi i potrzeby naszych klientów.

Hurtownia odzieży używanej Amerskład prowadzi sprzedaż w dwóch magazynach zlokalizowanych w Lublinie i Rzeszowie. Wiemy, że oprócz wysokiej jakości odzieży znaczący jest również stały dostęp do szerokiego asortymentu, dlatego każdy nasz magazyn otrzymuje regularne dostawy prosto z USA średnio raz w miesiącu.

Bezpośredni import dużych ilości towaru, brak pośredników oraz długotrwała współpraca z producentem odzieży używanej sprawiają, że możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny!

  • Mamy już ponad 14 lat doświadczenia na rynku odzieży używanej i wiemy jaki towar zaoferować żeby zwiększyć Twoją sprzedaż

  • Import dużych ilości odzieży używanej bez pośredników prosto od producenta z USA oznacza najlepszy towar w bardzo konkurencyjnej cenie

  • Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową, nie posiadamy własnych sklepów z odzieżą używaną dlatego oferowany przez nas towar jest w 100% oryginalny

  • Stany Zjednoczone to ogromny rynek odzieżowy, skąd pochodzi większość znanych marek - właśnie dlatego odzież używana z USA tak dobrze się sprzedaje!

Contact us

Let us know if you are interested in cheap clothing by weight. We guarantee that your customers will also be satisfied.