Luty 2, 2016

O nas

Hurtownia amerykańskiej odzieży używanej Amerskład rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku. Od początku działalność nastawiona była na import odzieży z wymagającego rynku amerykańskiego, który zapewniał bogatą kolekcję i wysoką jakość użytych materiałów. Ubrania przeznaczone na rynek USA cechują się większą wytrzymałością, lepszym wykończeniem i dbałością o szczegóły. Wysokiej jakości bawełna użyta do produkcji wydłuża „czas życia” ubrań i sprawia, że odzież używana ze Stanów jest chętnie kupowana przez naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dystrybutor Amerskład rozpoczął import produktów w ilości hurtowej tj. pełne, 40 ft. kontenery. Dzięki temu mógł wynegocjować najlepsze stawki od amerykańskich dostawców oraz zredukować do minimum koszt opłaty za transport.

Początkowo firma posiadała jeden oddział w Rzeszowie. W związku z rozwojem i chęcią dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców, w 2007 roku otworzyła drugi magazyn w Lublinie.

Amerskład handluje wyłącznie starannie wyselekcjonowaną odzieżą premium (cream). W bieżącej ofercie posiada ponad 110 kategorii produktów, dostępnych w atrakcyjnych cenach i optymalnych wagowo opakowaniach (około 20-25kg w większości kategorii). Towar sprowadzany jest w 100% oryginalny.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią produktów.

Amerskład Lista Produktów   Amerskład Galeria Produktów