luty 2, 2016

Torebki

Używane torebki z USA

Hurtownia Amerskład oprócz odzieży używanej sortowanej i niesortu oferuje również torebki kategorii premium. Sprowadzane przez nas torebki są wyłącznie wysokiej jakości, w bardzo dobrym stanie, mało używane, bez przetarć i plam.

Torebki są doskonałym uzupełnieniem oferty w sklepie z odzieżą używaną i nie tylko. Dzięki temu, że oferowane przez nas torebki noszą niewielkie ślady użytkowania lub wyglądają zupełnie jak nowe to nadają się również do sprzedaży np. w outletach z nowymi ubraniami. Torebki z USA są wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają bardzo ciekawe wzornictwo. W naszych torebkach często występują egzemplarze, które jako nowe kosztowały kilkaset dolarów.

Torebki w hurtowni odzieży używanej Amerskład sprzedawane są w kartonowych paczkach o wadze około 30 kg. Każda paczka zawiera mix torebek skórzanych i materiałowych, kopertówek, plecaków, portmonetek oraz portfeli, w różnych rozmiarach, kolorach i fasonach na rozmaite okazje. Ich różnorodność pozwala na trafienie do szerokiego grona klientów. Kartony z torebkami pakowane są oryginalnie w USA i tak jak w przypadku odzieży używanej w hurtowni Amerskład do sprzedaży trafia wyłącznie towar najwyższej jakości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o używanych torebkach ze Stanów? Zadzwoń:

Lublin tel: +48 516 910 900

Rzeszów tel:  +48 512 253 205