styczeń 4, 2016

Odzież używana sortowana

Dla każdego przedsiębiorcy działającego w branży odzieży używanej najważniejsze jest stałe zaopatrzenie w towar którego poszukują jego klienci. Dostęp do dobrze sprzedającego się towaru to klucz do sukcesu. Ważnym aspektem jest również utrzymanie wysokiej jakości odzieży używanej oraz zróżnicowany asortyment odpowiadający gustom klientów. Wybór odpowiedniego dostawcy bezpośrednio wpływa na sprzedaż w Państwa sklepie.

Jak jest sortowany nasz towar?

W hurtowni odzieży używanej Amerskład oferujemy odzież sortowaną w USA, podzieloną na szczegółowe kategorie:

  • odzież damską
  • odzież męską
  • odzież dziecięcą
  • sezony wiosna-lato i jesień-zima
  • fasony (np. sukienki damskie dzianinowe, sukienki damskie wieczorowe, itp.)
  • rozmiary (odzież size plus)
  • jakość PREMIUM/CREAM oraz jakość w I GATUNKU

Łącznie w sprzedaży mamy ponad 80 asortymentów, starannie wyselekcjonowanych ubrań, dobranych w każdym asortymencie tak aby zmaksymalizować zysk naszych klientów. Nasz dostawca bazując na ponad 20 letnim doświadczeniu w Polsce, opracował optymalne metody sortowania ubrań przeznaczonych do sprzedaży na naszym wymagającym rynku.

Jakość odzieży używanej sortowanej

Odzież używana sortowana oferowana w naszej hurtowni pod względem jakości podzielona jest na dwa gatunki:

  1.  Jakość PREMIUM/CREAM – jest to odzież używana bez widocznych śladów użytkowania, ubrania w większości są jak nowe.
  2. Jakość w I GATUNKU – pierwszy gatunek to odzież z delikatnymi śladami użytkowania, ale ubrania w tym gatunku nadal są bardzo atrakcyjne i mają bardziej konkurencyjną cenę niż odzież PREMIUM/CREAM.

Dlaczego odzież używana z USA?

Zarówno w jakości PREMIUM/CREAM jak i w I GATUNKU ubrania są modne, „na czasie” oraz pojawia się dużo rozpoznawalnych amerykańskich firm takich jak:

Abercrombie & Fitch
Adidas
Aeropostale
American Eagle
Calvin Klein
Coach
DKNY
Express
Free People
GAP
Guess
Hollister
Levi’s
Michael Kors
Nike
Ralph Lauren
Reebok
The North Face
Timberland
Tommy Hilfiger
Under Armour
Uniqlo
Wrangler
Victoria’s Secret

Amerykanie kochają zakupy i często zmieniają garderobę, a markowe ubrania są w Stanach dużo tańsze niż w Europie. Jednocześnie amerykańska odzież jest bardzo trwała i na dłużej wygląda jak nowa. Dzięki temu odzież używana sprzedawana w naszej hurtowni charakteryzuje się bogactwem znanych brandów odzieżowych, wysoką jakością wykonania oraz niskim stopniem znoszenia ubrań.

Zdecydowana większość odzieży używanej w Polsce pochodzi z Europy. Zaopatrując swój sklep w ubrania pochodzące ze Stanów mają Państwo możliwość pozytywnie wyróżnić się na tle konkurencji! Jeżeli zależy Państwu na oryginalnym, „pełnym życia” towarze, sprawdzonym na polskim rynku to zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o naszych asortymentach i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty!

Lublin tel: +48 516 910 900

Rzeszów tel:  +48 512 253 205

e-mail: