luty 2, 2016

Buty

Obuwie używane z USA

Oferujemy używane obuwie w idealnym stanie. Importujemy z USA wyłącznie buty o niewielkim stopniu zużycia, czyste, sparowane. Obuwie jest dokładnie selekcjonowane w Stanach tak żeby były atrakcyjne do dalszej sprzedaży na Polskim rynku. W ofercie mamy buty podzielone na dwie kategorie:

  • kolekcja wiosenna-letnia,
  • oraz kolekcja jesienno-zimowa.

Obuwie ułożone jest w kartonowych pudełkach o wadze około 30 kg – taki sposób opakowania zapobiega zniszczeniom podczas transportu oraz deformacji butów. W każdym pudełku znajduje się mix butów damskich, męskich i dziecięcych w różnych rozmiarach.

Obuwie z USA charakteryzuje się wysokiej jakości materiałami i bardzo dobrym wykończeniem. Porządne wykonanie sprawa, że buty są  odporne na zniszczenie i potrafią długo zachować swój pierwotny wygląd. Amerykanie znani są ze swojego upodobania do komfortu dlatego sprowadzane przez nas buty ze Stanów są bardzo wygodne. Takie cechy amerykańskiego obuwia jak wytrzymałość i wygoda sprawiają, że jest ono chętnie kupowane przez klientów w Polsce. Ponadto w naszym mixie butów, występują znane amerykańskie firmy, słynące z oryginalnego i ponadczasowego designu.

Zainteresowała Cię nasza oferta butów używanych z USA? Zadzwoń:

Lublin tel: +48 516 910 900

Rzeszów tel:  +48 512 253 205