luty 2, 2016

O nas

Od 2005 roku dostarczamy na polski rynek odzież używaną z USA. Cały czas stawiamy na wysoką jakość towaru dzięki czemu systematycznie udaje nam się powiększać grono zadowolonych klientów. Nie prowadzimy własnych sklepów z odzieżą używaną, od początku działalności koncentrujemy się tylko na handlu hurtowym. Bezpośredni import i stała współpraca z amerykańskim producentem pozwala nam utrzymywać bardzo konkurencyjne ceny towaru.

Hurtownia odzieży używanej Amerskład posiada dwa magazyny zlokalizowane w Lublinie i Rzeszowie. Każdy magazyn otrzymuje regularne dostawy towaru prosto z USA minimum raz w miesiącu.

Początkowo oferowaliśmy tylko odzież używaną sortowaną. W 2018 roku wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o odzież używaną niesortowaną. Niesort z USA to nowość na europejskim rynku. Wprowadzając do naszej hurtowni odzież używaną niesortowaną zależało nam na tym żeby towar pochodził z najlepszych zbiórek naszego dostawcy, ponieważ sprowadzanie kiepskiego jakościowo niesortu z Ameryki do Polski jest nieopłacalne. Wieloletnia współpraca z producentem odzieży używanej z USA umożliwiła nam dostęp do najlepszego towaru, dlatego obecnie obok szerokiego asortymentu odzieży używanej sortowanej, możemy jako jedyni w Polsce zaoferować oryginalny amerykański niesort. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!