grudzień 30, 2015

Dlaczego Amerskład?

Dlaczego wybrać odzież amerykańską?

Właściciele sklepów z odzieżą używaną, zarówno ci działający już jakiś czas w branży, jak i ci, którzy chcą otworzyć swój pierwszy sklep – muszą stanąć przed wyborem importera bądź hurtowni, gdzie będą zaopatrywać się w towar.

Amerskład jako firma z długoletnim stażem (działająca nieprzerwanie od 2005 roku) może zagwarantować stałą klasę i jakość towaru w każdej dostawie.

Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej mamy możliwość płynnie odpowiadać na zapotrzebowanie naszego klienta. Ciągle kontrolujemy jakość towaru, który sprzedajemy w naszej hurtowni i aktywnie reagujemy na opinie naszych kontrahentów. Jakość odzieży używanej, którą oferujemy jest dla nas niezwykle ważna!

W ofercie mamy kilkadziesiąt asortymentów odzieży używanej sortowanej oraz niesort pochodzący ze zbiórek prowadzonych w bogatych dzielnicach na wschodnim wybrzeżu USA (Nowy Jork, New Jersey, Connecticut).

USA z punktu widzenia mody to bardzo interesujący rynek, z którego wywodzi się wiele cenionych marek:

Abercrombie & Fitch
Adidas
Aeropostale
American Eagle
Calvin Klein
Coach
DKNY
Express
Free People
GAP
Guess
Hollister
Levi’s
Michael Kors
Nike
Ralph Lauren
Reebok
The North Face
Timberland
Tommy Hilfiger
Under Armour
Uniqlo
Wrangler
Victoria’s Secret

To tylko niektóre z długiej listy znanych amerykańskich firm odzieżowych, które można znaleźć w naszym towarze!

Amerykańskie marki odzieżowe są bardzo pożądane w Europie, a ceny nowych ubrań mogą sięgać kilkuset złotych za sztukę. Za wyborem amerykańskiej odzieży przemawia również jej znakomita jakość, która nieporównanie przewyższa jakość proponowaną przez większość marek europejskich.

Rynek odzieży używanej w Polsce, ze względu na dostęp do towaru jest zdominowany przez odzież pochodzącą z Europy. Wprowadzając do swojego sklepu odzież używaną z USA mogą Państwo pozytywnie wyróżnić się na tle konkurencji! Klienci na pewno docenią powiew świeżości w postaci unikalnych i bardzo pożądanych w Polsce amerykańskich marek odzieżowych na wieszakach w Państwa sklepie. To właśnie chęć upolowania czegoś unikatowego jest przecież jednym z powodów dla których ludzie robią zakupy w second hand’ach. Towar ze Stanów Zjednoczonych bez wątpienia stwarza możliwość zakupu oryginalnych i niespotykanych w Polsce ubrań.