maj 2, 2019

Odzież używana niesortowana

W 2018 roku hurtownia Amerskład poszerzyła swoją ofertę o PRE SORTodzież używaną niesortowaną. Jako jedyni w Polsce mamy przyjemność zaoferować Państwu oryginalny amerykański niesort!

Czym charakteryzuje się oferowany przez nas niesort?

To co odróżnia nasz PRE SORT od tradycyjnego niesortu to przede wszystkim jakość produktu. W big bag’ach z PRE SORTEM znajdą Państwo tylko i wyłącznie odzież (damską, męską i dziecięcą we wszystkich sezonach) bez kołder, pościeli, zabawek, torebek, butów, śmieci itp. (przedmiotów, które poprzez swoją wagę podrażają znacząco towar). Każdy kto miał styczność z niesortem wie, że w towarze obok ubrań można znaleźć dosłownie wszystko. Kupując PRE SORT płacą Państwo tylko za odzież z niewielkim udziałem odpadu. Jednocześnie oferowany przez nas PRE SORT w żadnym stopniu nie jest uszczuplony o towar najwyższej jakości! Nie odbieramy z niego nowych ubrań z metkami, ani odzieży markowej. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową, nie mamy własnych sklepów z odzieżą używaną.

PRE SORT pakowany jest w wytrzymałe big bag’i (waga każdego big bag’a to 136 kg). Big bag’i nie są sprasowane ani ubijane – dzięki temu odzież po wyjęciu z worka nie jest mocno pognieciona i od razu nadaje się do wywieszenia w sklepie. Minimalny zakup to właśnie jeden big bag – czyli 136 kg.

Dlaczego wybrać odzież używaną niesortowaną z USA?

Odzież w naszym PRE SORCIE  pochodzi ze zbiórek prowadzonych w zamożnych dzielnicach aglomeracji Nowego Jorku i New Jersey. Są to jedne z najbogatszych regionów na świecie, gdzie ludzie bardzo lubią modne ubrania, uwielbiają zakupy i często odświeżają swoją garderobę. Amerykańskie brandy odzieżowe, które w Polsce należą do marek premium w USA są relatywnie tanie.  Właśnie dlatego w oferowanym przez nas niesorcie duży udział stanowią ubrania nowe z metkami oraz ubrania znanych amerykańskich firm takich jak:

Abercrombie & Fitch
Adidas
Aeropostale
American Eagle
Calvin Klein
Coach
DKNY
Express
Free People
GAP
Guess
Hollister
Levi’s
Michael Kors
Nike
Ralph Lauren
Reebok
The North Face
Timberland
Tommy Hilfiger
Under Armour
Uniqlo
Wrangler
Victoria’s Secret

Chcesz zapoznać się bliżej z ofertą niesortu z USA?

Zapraszamy do odwiedzenia strony PRE SORTU lub zadzwoń tel: + 48 789 366 012